HomeUncategorizedВо студиото на STARS: Владимир Четкар и Мето Ди Флаш!

Во студиото на STARS: Владимир Четкар и Мето Ди Флаш!

Во најновата емисија на „Stars“ имавме чест одбилску да ви ги претставиме македонски музичар, композитор, аранжер, продуцент, гитарист и вокалист Владимир Четкар  и најпознатиот караоке забавувач во Македонија, Мето Ди Флаш!

За сите што го пропуштија премиерното издание на “Stars” линкот од емисијата подолу на нашиот јутуб канал на кој веднаш кликнете „Subscribe“ (Претплати се) и тоа бесплатно:

Со еден клик до екслузивните одговори кои ги открија нашите гости во студиото.

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ: STARS секоја СРЕДА ВО 20:30 на Телевизија АЛФА.

Заследете ја нашата страна и бидете во тек со најекслузивните информации од шоу бизнисот.

IG: @stars_tvshow

TIKTOK: @tvshow.stars

Must Read

spot_img