HomeUncategorizedПо скандалот со Бред Пит, Анџелина и ќерката Вивиен блеснаа на црвен...

По скандалот со Бред Пит, Анџелина и ќерката Вивиен блеснаа на црвен тепих

Анџелина Џоли на настанот се појави во црни панталони и бела маичка со имитација на вратоврска. Вивиен избра панталони и елек со сина кошула. Пред премиерата, мајката и ќерката позираа пред фотографите со актерката Кристен Бел.

https://twitter.com/HelloCanada?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1796528339911344464%7Ctwgr%5Ec20fa94593de1f3dcb833272c3cc36e7bd292f4d%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fespreso.mk%2Fslajder%2Ffoto-po-skandalot-so-bred-pit-andhelina-i-kerkata-vivien-blesnaa-na-czrven-tepih-i-dvete-oblecheni-vo-mashki-stil%2F

Пред некој ден, Вивиен го отстрани името на нејзиниот татко од постерот за мјузиклот „The Outsiders“. Со тоа ќерката на Џоли официјално се откажа од презимето на нејзиниот татко.

Анџелина Џоли има шест деца: синовите Медокс Сиван, Пакс Тиен и Нокс Леон; ќерките Захара Марли, Шајло Нувел и Вивиен Маршелин. Сите го носат презимето Џоли-Пит, иако само три – Шајло, Нокс и Вивиен – се биолошки деца на Анџелина и 60-годишниот Бред Пит. Сепак, некои од децата веќе се откажаа од презимето на татка си (Пит), а последна во низата тоа го направи Вивиен. На 19 септември 2016 година, актерката поднесе барање за развод, но официјално беше финализиран дури во 2019 година.

Must Read

spot_img