HomeUncategorizedАндреј ДНК и Срџан од Инспирација бенд во студиото на STARS

Андреј ДНК и Срџан од Инспирација бенд во студиото на STARS

Одблиску ви ги носиме Андреј Ѓоргиески од ДНК и Срџан Воргиќ од Инспирација бенд. Одлична забава и добар муабет имаше во студиото на STARS. Во оваа емисија имавте можност да го погледнете и екслузивното интервју со добро познатата балканска пејачка Тања Савиќ.

Со еден клик до екслузивните одговори кои ги открија нашите гости во студиото.

НЕ ПРОПУШТАЈТ: STARS секоја СРЕДА ВО 20:30 на Телевизија АЛФА.

Сите кои ќе го пропуштат терминот и за реприза, тука се нашите социјални мрежи и јутуб канал на кој веднаш кликнете „Subscribe“ (Претплати се) и тоа бесплатно.

Заследете ја нашата страна и бидете во тек со најекслузивните информации од шоу бизнисот.

IG: @stars_tvshow

TIKTOK: @tvshow.stars

Must Read

spot_img