HomeUncategorizedSTARS е новата забавна емисија во македонскиот етер

STARS е новата забавна емисија во македонскиот етер

Чест и задоволство ни е да ви кажеме дека во македонскиот етер се емитува нов естраден магазин „STARS“. Сите македонски и балкански музички ѕвезди ви ги носиме одблиску, им ги поставуваме вашите прашања и нашите предизвици. Кој ќе се покаже во најдобро, а кој во најлошо светло, гледајте пред малите екрани секоја СРЕДА ВО 20:30 на Телевизија АЛФА.

Сите кои ќе го пропуштат терминот и за реприза, тука се нашите социјални мрежи и јутуб канал на кој веднаш кликнете „Subscribe“ (Претплати се) и тоа бесплатно.

Заследете ја нашата страна и бидете во тек со најекслузивните информации од шоу бизнисот.

IG: @stars_tvshow

TIKTOK: @tvshow.stars

Must Read

spot_img