HomeUncategorizedТамара Тодевска на 39 изгледа подобро од кога било – прослави роденден...

Тамара Тодевска на 39 изгледа подобро од кога било – прослави роденден со Лука и децата

„Среќна сум за секоја ваша честитка, порака и желба – за уште многу години“ – напиша Тамара до фотките со кои го одбележа 39-тиот роденден, а објави и една семејна, со дечкото Лука и двете деца, со роденденска торта.  

tamara-todevska-na-39-izgleda-podobro-od-koga-bilo-rodendenska-fotka-so-luka-i-decata-01.jpg

Тамара Тодевска наполни 39 години и изгледа подобро и посреќно од кога било.

На Инстаграм таа објави фотки од шик модна комбинација, во која вчеравечер имаше настап и напиша:

„Сликите се од вчера, но денеска сум уште посреќна и поблагодарна за секоја Ваша честитка, порака и желба.

Фала Ви од срце. За уште многу години! 39!“

tamara-todevska-na-39-izgleda-podobro-od-koga-bilo-rodendenska-fotka-so-luka-i-decata-6.jpg

Колегите и пријателите во коментари ѝ доделуваат комплименти, а на Инстаграм Стори таа сподели неколку честитки од најблиските кои ѝ посакаа среќен роденден со заеднички фотки, меѓу кои Миа Костова, Катарина Ивановска, Васил Гарванлиев и многу други. 

tamara-todevska-na-39-izgleda-podobro-od-koga-bilo-rodendenska-fotka-so-luka-i-decata-02.jpg

И нејзиниот дечко Лука ѝ честиташе со заедничка фотографија на која напиша „Среќен роденден на мојата немирна“, а таа сподели и семејна фотка со него, со децата Хана и Дарен и кучето.

tamara-todevska-na-39-izgleda-podobro-od-koga-bilo-rodendenska-fotka-so-luka-i-decata-.jpg

Извор: Црно бело.мк

Must Read

spot_img