HomeTechTelevisionВИДЕО: Нашите први гости: Сања Вучиќ и Антониа Гиговска

ВИДЕО: Нашите први гости: Сања Вучиќ и Антониа Гиговска

Кој подобро се снајде во предизвиците на „STARS“: Антониа Гиговска или Сања Вучиќ?

Дали македонската пејачка Гиговска сака да го врати времето назад и што би променила? Се кае ли и за што?

Добро познатата српска музичка ѕвезда, Сања Вучиќ одговори на сите прашања од публиката, се гледа ли како мајка оваа година?

Со еден клик до екслузивните одговори кои ги открија нашите две гостинки во студиото.

НЕ ПРОПУШТАЈТ: STARS секоја СРЕДА ВО 20:30 на Телевизија АЛФА.

Сите кои ќе го пропуштат терминот и за реприза, тука се нашите социјални мрежи и јутуб канал на кој веднаш кликнете „Subscribe“ (Претплати се) и тоа бесплатно.

Заследете ја нашата страна и бидете во тек со најекслузивните информации од шоу бизнисот.

IG: @stars_tvshow

TIKTOK: @tvshow.stars

Must Read

spot_img