HomeUncategorizedВИДЕО: Десингерица и Слаткаристика во студиото на STARS

ВИДЕО: Десингерица и Слаткаристика во студиото на STARS

На наше огромно задоволство во студиото на STARS ни гостуваа Драгомир Деспиќ – познатиот српски рапер по прекарот Десингерица и добро познатиот македонски рапер, продуцент, поп и хип-хоп печај Марко Маринковиќ-Слаткар.

Со еден клик до екслузивните одговори кои ги открија нашите гости во студиото.

НЕ ПРОПУШТАЈТ: STARS секоја СРЕДА ВО 20:30 на Телевизија АЛФА.

Сите кои ќе го пропуштат терминот и за реприза, тука се нашите социјални мрежи и јутуб канал на кој веднаш кликнете „Subscribe“ (Претплати се) и тоа бесплатно.

Заследете ја нашата страна и бидете во тек со најекслузивните информации од шоу бизнисот.

IG: @stars_tvshow

TIKTOK: @tvshow.stars

Must Read

spot_img